Sklolaminátové desky

Sklolaminátové deskySklolaminátové desky jsou určeny pro zastřešení pergol přístřešků a garážových stání. Stejně tak se jejich použití nabízí pro zastřešení rozlehlých střech průmyslových a zemědělských objektů.

Vyrábíme sklolaminátové desky kontinuálním procesem z ortophtalické proti UV stabilizované pryskyřice a vyztužené jsou skelnými vlákny. Tím jsou zajištěny vynikající mechanické vlastnosti a sklolaminátové desky tak odolají extrémnímu počasí a chemikáliím. Jejich funkčnost je garantována také při teplotách hluboko bod bodem mrazu (-40° C) stejně jako extrémním horku (140° C).

Nabízíme je průsvitné i neprůsvitné v trapézovém nebo vlnovitém provedení. Samozřejmostí je možnost výběru barevného provedení. Proto si vyberete dle typu střechy a vašich potřeb tu správnou variantu. Průsvitné sklolaminátové desky nabízejí 87% propustnost světla, čímž si elegantním a zároveň efektivním způsobem zajistíte přísun denního světla do objektu.

Sklolaminátová deska pro každou střechu

Standardně sklolaminátové prosvětlovací profily nabízíme v délkách 6,5 m a o síle 1,2 mm. Při objednávce jiných sklolaminátových profilů v množství alespoň 500m2 si můžete vybrat z dalších variant a barevných provedení a garantujeme vám jejich dodání do 3 týdnů.

Standardní provedení
35/207 - Trapez 40/183 - Trapez 177/51 - Vlna
40/160 - Trapez 45/333 - Trapez 130/30 - Vlna
50/250 - Trapez

Víme jak pokládat sklolaminátové desky

Sklolaminátová deska - montáž Sklolaminátovou desku zvládne položit sice každý, ale jedině zkušený profesionál z oboru zná všechny náležitosti, které je nutné dodržet pro zajištění dlouhé životnosti střechy a eliminaci zatékání do objektu.

Při řezání, sklolaminátová deska hořlavě neodpadává ani neodkapává, proto je zajištěna bezpečnost zastřešovaného objektu. Protože sklolaminátové profily nejsou pochůzné, je v případě požadavku na tuto funkci nutné realizovat pochozí lávky.

Kromě výroby zajišťujeme také jejich odbornou montáž. Víme jak správně skladovat i pokládat sklolaminátové desky, proto se na nás můžete spolehnout ve všech ohledech a zajistíme pro vás kompletní realizaci od A po Z.

Materiály ke stažení


Proč spolupracovat s námi?

  • více jak 25 let zkušeností v oboru
  • Vysoká kvalita realizovaných zakázek a prodaných produktů
  • Prodáváme špičkové výrobky zahraničních i tuzemských výrobců
  • Vlastníme certifikát v oblasti managementu jakosti a řízení

Rychlý kontakt

Klahos spol. s r.o.
Riegrova 175
560 02 Česká Třebová

Tel.: +420 465 568 871
E-mail:

KLAHOS spol. s r.o. - netfirmy.czSvětlíky, světlovody - netfirmy.cz

© 2020, KLAHOS spol. s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑